«

»

Wrz 26

KERASTASE CRISTALLISTE DO WŁOSÓW CIENKICH I DELIKATNYCH

Kerastase CristallisteNie do każdego rodzaju włosów można przeznaczyć każdy szampon. Włosy cienkie i delikatne są najbardziej wymagające i należy je pielęgnować ze szczególną starannością i delikatnością. Nie należy dodatkowo narażać ich na zniszczenia.

Formuła Kerastase Cristalliste do włosów cienkich i delikatnych jest idealnie dostosowana do niezwykle delikatnej pielęgnacji. Baza składników myjących, oczyszczających i nawilżających sprawia, że włosy i skóra głowy są przyjemnie odświeżone i odżywione.

 Kerastase Cristalliste_liquid

Innowacyjna formuła Kerastase Cristalliste nadaje blask, jedwabistość, gładkość, przy czym w żaden sposób nie obciąża włosów, dzięki czemu są elastyczne i wspaniale się układają. Rewelacyjna kąpiel wydobywa z włosów, to co w nich najpiękniejsze, intensywność, głębię koloru i wysoki, krystaliczny połysk, zarówno włosów naturalnych, jak i farbowanych. Kerastase Cristalliste_lait

Efektem nowoczesnej formuły są naturalnie lśniące, pełne życia włosy. W skład serii wchodzą: szampon do włosów cienkich i delikatnych, szampon do włosów grubych i trudnych do ułożenia, mleczko do włosów cienkich oraz serum nabłyszczające do włosów długich i półdługich.

Formuła Kerastase Cristalliste nie zawiera silikonów, parabenów oraz substancji barwiąco-zapachowych, ani też składników, które mogłyby obciążać strukturę włosa. Cristalliste zapewnia delikatność pielęgnacji na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>