«

»

Kwi 01

Max Factor Colour Adapt podkład dopasowujący się do koloru skóry

Producent zapewnia o tym, że podkład Color Adapt ma dopasowywać się do naszego koloru skóry, czy to właśnie robi? Owszem, dopasowuje się idealnie, dodatkowo prawie w ogóle go nie widać na twarzy więc za to plus.
 
IMG_4067

Max Factor Colour Adapt podkład


 
Konsystencja podkładu ma formę delikatnego musu, jest lekka i nie czuć jej na twarzy. Podkład nie klei się ani nie świeci i w zasadzie nie wymaga już przypudrowania. Idealnie się rozprowadza na twarzy tworząc aksamitną powłoczkę.
 
IMG_4065

Max Factor Colour Adapt podkład


 

Podkład ze względu na swoją leciutką konsystencję, kryje bardzo słabo, a nawet wcale. Świetną sprawą jest mieszanie go z podkładem mineralnym, cienka warstwa podkładu mineralnego i na to cienka warstwę Max Factora i zawsze jest idealnie. Twarz wygląda zdrowo, niedoskonałości są zakryte, a cera świeża i rozświetlona. Podkład również nie zapycha mojej cery co jest dla mnie bardzo ważne.

 

IMG_4063

Max Factor Colour Adapt podkład

 

Podsumowując, podkład:
– matuje
– dość długo utrzymuje się na twarzy
– dobrze wspólpracuje z minerałami zapewniając dobre krycie
– dopasowuje się co koloru cery
– nie zapycha
– ma przyjemną konsystencję
– solo słabo kryje

 

Autor wpisu: Magda

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>