«

»

Sty 27

LOreal Pro Keratin Refill

Loreal Pro-Keratin Refill maska 200mlPodczas długich, zimowych miesięcy włosy są narażone na wiele niekorzystnych czynników. Poza codzienną stylizacją włosy narażone są na częste  zmiany temperatury, mróz i wilgoć. Nakrycia głowy uszkadzają powierzchnię włosa i sprawiają, że pasma zaczynają się elektryzować.

Z pomocą przychodzi nowa linia Loreal Pro Keratin Refill. Jest ona przeznaczona głownie do włosów suchych i zniszczonych, ale będzie idealna również dla tych, które wymagają dodatkowego nawilżenia i odżywienia.

Linia została stworzona w oparciu o innowacyjną technologię Pro Keratin i Incell. To niezwykłe połączenie pozwala przynieść ukojenie nawet najbardziej zniszczonym pasmom.

Pro Keratin zawiera w sobie skoncentrowaną keratynę, która jest naturalnym budulcem komórki włosa. Pozwala ona regenerować uszkodzenia i ubytki w obrębie cementu włosa. Wzmacnia pasma zarówno wewnątrz i na zewnątrz. Po procesie regeneracji następuje faza wygładzenia w której zostają zamykane łuski włosa. Pozwala to ochronić włosy przed nadmierną utratą wilgoci, która jest niezwykle ważna w utrzymaniu odpowiedniej kondycji pasm. Wygładzone łuski sprawiają, że włosy łatwiej się rozczesują i lepiej układają.

Loreal Pro Keratin Refill odżywki i ampułki

Technologia Incell została stworzona do ochrony włosów przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Zawiera w sobie antyoksydanty, które spowalniają proces starzenia się pasm. Włosy przestają się kruszyć i zostają wzmocnione. Aktywne filtry UVA i UVB odgrywają ważną rolę w procesie ochrony przeciw szkodliwym promieniowaniem słonecznym

Linia Loreal Pro Keratin Refill składa się z czterech produktów, które dopełniają swoje działanie. W skład kuracji wchodzi szampon Loreal Pro Keratin Refill, odżywka, intensywnie regenerująca maska oraz krem przeznaczony do ochrony przed wysoką temperaturą w czasie stylizacji. Zaleca się używanie każdego produktu z serii, aby wzmocnić działanie regenerującej formuły.

Loreal Pro Keratin Refill cały zestaw (ampułki, szampon, odżywka, krem).

1 komentarz

  1. Anka

    Może pokażesz jak wyglądają te cuda. To jakaś nowa moda na keratynę. Wszyscy klepią kosmetyki z keratyna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>