»

Paź 29

KERASTASE REFLECTION CHROMA SENSITIVE Chroma Cristal Spray oraz Chroma Thermique Lait

Seria Kerastase Reflection to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów farbowanych. Unikatowa formuła zapewnia kompleksową ochronę i odbudowę pasm poddanych koloryzacji. Produkty z gamy Reflection mają za zadanie poprawę stanu i kondycji włókna włosowego, wygładzenie ich łusek i nadanie im blasku.

Ultra lekka mgiełka Kerastase Chroma Cristal została  stworzona specjalnie dla włosów farbowanych, wymagających szczególnej ochrony koloru. Składniki w niej zawarte powodują odbijanie promieni słonecznych w celu zwiększenia głębi koloru i wydobycia naturalnego połysku.

Mocno skoncentrowana dwufazowa formuła została skonstruowana tak, aby jeszcze lepiej odżywiać i regenerować pasma. Olejek ma za zadanie chronić kolor i dodać blasku, natomiast część oparta na wodzie zapewnia niespotykaną dotąd objętość fryzury. Skład sprayu Chroma Cristal jest bogaty w antyoksydanty i witaminę E. Sprawiają one, że kolor zostaje trwale powiązany z wnętrzem włosa, dzięki czemu farba nie wypłukuje się i nie blaknie.chroma_cristal

Delikatna formuła Chroma Cristal ułatwia aplikację oraz nie obciąża włosów. Nie pozostawia na nich tłustej warstwy w przeciwieństwie do innych produktów pielęgnacyjnych. Otula pasma warstwą ochronną, która zapobiega osiadaniu zanieczyszczeń, dzięki czemu włosy pozostają błyszczące przez długi czas. Chroni również przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i innych czynników zewnętrznych odpowiedzialnych za matowienie koloru.

Farbowane włosy, szczególnie siwe, mogą sprawiać wiele problemów jeśli chodzi o pielęgnację. Włosy po jakimś czasie stają się suche, łamliwe, tracą połysk i głębię koloru. Chroma Cristal rozwiązuje te wszystkie problemy. Kompleksowo ochrania zarówno strukturę włosów, jak i kolor. Dodatkowo ułatwia rozczesywanie pasm i późniejszą stylizację. Produkt można aplikować zarówno na wilgotne jak i suche włosy.

Mleczko termiczne Chroma Thermique to odżywka działająca pod wpływem wysokiej temperatury, odbudowująca strukturę włosa, która nadaje blasku i naturalnie rozświetla. Użycie prostownicy lub suszarki potęguje rezultat.

chroma_thermique

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>