«

»

Paź 20

KERASTASE FIBRE ARCHITECTE

architecteZniszczone i suche włosy to prawdziwe wyzwanie w kwestii odbudowy i odżywiania. Niewiele produktów długotrwale rozwiązuje problemy uszkodzonych włosów. Farbowanie, stylizacja, wysoka temperatura, promienie słoneczne – to wszystko negatywnie odbija się na pasmach. Stają się one suche, twarde i pozbawione blasku.

Kerastase Fibre Architecte doskonale radzi sobie z pielegnacją suchych włosów, wymagajacych odbudowy. Formuła szamponu Force Architecte zapewnia kompleksową, długotrwałą ochronę i nawilżenie. Zawarta w produktach formuła Ciment-Cylane3 zapewnia kompleksową odbudowę – zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz struktury włosa: Pro-Kreatyna wychwytuje ubytki w cemencie włosa i wypełnia je oraz regeneruje pasma na całej ich długości, zaś ceramidy działają wygładzająco na łuski, dzięki czemu proces utraty wilgoci zostaje zahamowany. Delikatne właściwości myjące zapewniają garchitecte2łębokie oczyszczenie bez podrażniania skóry głowy. Działanie maski uzupełnia właściwości myjące szamponu i dogłębnie nawilża suche włosy pozostawiając je odżywione i miękkie w dotyku.

Uzupełnieniem serii jest dwufazowe serum o niezwykle skoncentrowanej formule, którego już najmniejsza ilość potrafi zdziałać cuda i przywrócić włosom ich równowagę. Wygładza ono łuski włosa, a w rezultacie pozwala utrzymać optymalny poziom nawilżenia w jego wnętrzu. Dzięki temu pasma stają się jedwabiście miękkie, łatwo się rozczesują i układają. Pomimo dwufazowej formuły serum jest bardzo lekkie, nie obciąża pasm i z powodzeniem może być stosowane na włosach cienkich i delikatnych. Nie utracą one swojej objętości i nie staną się przesadnie obciążone.

Fibre Architecte jest polecane do każdego rodzaju włosów, które potrzebują dodatkowego zastrzyku witamin i odbudowy. Już po pierwszym  użyciu widać znaczącą różnicę, a regularne stosowanie przywraca włosom witalność i sprawia, że wyglądają one młodo i zdrowo.

Kerastase Fibre Architecte znajdziesz w sklepie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>