«

»

Lis 02

Jak farbować, żeby nie zniszczyć włosów?

Włosy zawsze były i nadal są prawdziwą ozdobą kobiety. Większość mężczyzn, mimo postępującej permanentnie emancypacji, zdecydowanie preferuje kobiety, jakie noszą długie włosy, ponieważ dla nich jest to symbol kobiecości. Mówi się, że mężczyźni lubią blondynki, jednak jest to jedynie puste hasło, ponieważ każdy ma swój gust i nie można ludzi wrzucać do jednego worka. Nie ma jednak znaczenia, czy kobieta jest ruda, ma włosy blond, jest brunetką czy szatynką, a także czy nosi włosy bardzo długie, czy bardzo krótkie, najważniejsze jest by były one zdrowie i zadbane. Nie ma gorszego widoku niż kobieta ze strzechą włosów, jakie są tak wysuszone, że wręcz wołają o pomoc. Bardzo częstym powodem złego stanu włosów są zabiegi, takie jak prostowanie czy kręcenie włosów. Dla większości kobiet jednak gwoździem do trumny ich włosów są farby, jakimi je koloryzują. Jak w takim razie farbować włosy, by po zabiegu nie ubolewać nad ich stanem? Przede wszystkim trzeba się starać wybrać jak najlepszą, najbardziej delikatną farbę.
Farbą, jaka z całą pewnością będzie dla włosów bardzo delikatna jest Wella Koleston Perfect. Wella to forma, jaka w dziedzinie produktów, przeznaczonych do pielęgnacji i stylizacji włosów, ma już bardzo długie doświadczenie. Jest to przede wszystkim firma jak najbardziej profesjonalna, dlatego również jej farny są bezpieczne dla włosów. Nie zawierają tak wiele szkodliwego amoniaku, jaki nadal jest stosowany w większości dostępnych na rynku trwałych farb. Do farby Welli dołączona jest dokładna instrukcja i jeśli będzie się zgodnie z nią postępowało, nie ma możliwości zniszczenia włosów. Używając tej farby uzyska się piękny kolor, naturalny, pełen świetlistych refleksów i na pewno niejeden mężczyzna zwróci uwagę na tak dobrze zadbane włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>